Yönetim Kurulu

1974’de Adana da doğan Kemal Akkaya, lisans ve yüksek lisans eğitimini İşletme alanında tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayan Akkaya 2015 yılına kadar sırasıyla Yatırım Uzmanı, Yatırım Müdür Yardımcısı ve Yatırım Müdürü görevlerinde bulunmuştur.

Sermaye Piyasalarında 20 yılı aşkın deneyimi bulunmakta olup aynı zamanda melek yatırımcı olarak girişim sermayesi alanında da tecrübelidir. Sermaye Piyasası İleri Düzey ve Türev Araçlar lisansı bulunmaktadır.

1978 doğumlu Enver Kerim Dumanlı, İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından Indiana ve Virginia Universitelerinde Ekonomi eğitimi aldı.Ardından Yüksek Lisansını Koç Üniversitesi İşletme alanında tamamlamıştır. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Kariyerine 2004 -2006 yılları arasında Yapı Kredi Portföy Yönetiminde Analist olarak başlamış Hisse Senedi Portföy Yönetici Yardımcısı olarak devam etmiştir. 2006-2010 yılları arasında BGC Partnersda Kurumsal Satış departmanında görev almıştır. 2010-2014 yılları arasında Alternatif Yatırım da Kurumsal Satış Müdürü olarak görev yapmış. 2014-2016 yıllarında Gedik Yatırım Kurumsal Satış Müdürü , 2017-2021 yıllarında ise Oyak Yatırım Kurumsal Satış ve Araştırma Grup Müdürü olarak görev almıştır. 2021 yılından 2023 yılı başına kadar olan kısımda ise Oyak Yatırımda Kurumsal Satış,Araştırma ve Kurumsal Finansmandan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

1973’de Ankara Polatlı’da doğan Aydın Öztunalı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme eğitimi aldı. Ardından Yüksek Lisansını HEC Paris MBA tamamlamıştır. Doktorasını ise Ankara Üniversitesi’nde Muhasebe Finans alanında yapmıştır. Kariyerine, Bank Ekspres’de Hazine bölümü uzman yardımcısı olarak başlamış ODTÜ ve Polis Akademisi’nde Ögretim Görevlisi olarak devam etmiştir.

2005-2018 yılları arasında Midas Danışmanlık şirketinde yönetici ortak olarak görev yaptı. Bulls Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Aydın Öztunalı’nın, aynı zamanda, KFD Yatırım Danışmanlık’ta yönetici ortaklığı devam etmektedir.

2018 yılından beri TÜBİTAK, NÜVEGE, Atılım Üniversitesi, Ankara Teknopark Startup Mentor olarak görev yapmaktadır. Ayrıca 2016 yılından beri ise Speak2buddy, Paramparça, Evreka, Otsimo, Initio Cell, New Direction Gaming projelerine de kişisel olarak yatırım yapmaktadır.

ERBAN / Erciyes Melek Yatırım Ağı ve EstBAN / Estonia Business Angels Network Üyeliği bulunmaktadır.

1975 İstanbul doğumlu Sıtkı Sönmezer, Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi aldı. Ardından Yüksek Lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme alanında tamamlamıştır. Doktarasını ise Marmara Üniverstesi’nde Muhasebe Finans alanında yapmıştır. Kariyerine, 1998 yılında Kisan İnşaatta İthalat İhracat sorumlusu olarak başlamış. Sonrasında ABD’de Boston’da Boston ABDC şirketinde analist olarak görev yapmıştır.

2008-2011 yılları arasında Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünde Öğretim görevlisi olarak devam etmiştir. Beykent Üniversitesi’nde ise Yardımcı Doçent olarak görev üstlenmiştir. Bulls Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Doçent Dr. Sıtkı Sönmezer aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Finans ve Bankacılık alanında görev yapmaktadır.