Yönetim Kurulu

1974’de Adana da doğan Kemal Akkaya, lisans ve yüksek lisans eğitimini İşletme alanında tamamlamıştır. Kariyerine 1997 yılında Oyak Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Uzman Yardımcısı olarak göreve başlayan Akkaya 2015 yılına kadar sırasıyla Yatırım Uzmanı, Yatırım Müdür Yardımcısı ve Yatırım Müdürü görevlerinde bulunmuştur.

Sermaye Piyasalarında 20 yılı aşkın deneyimi bulunmakta olup aynı zamanda melek yatırımcı olarak girişim sermayesi alanında da tecrübelidir. Sermaye Piyasası İleri Düzey ve Türev Araçlar lisansı bulunmaktadır.

1973’de Ankara Polatlı’da doğan Aydın Öztunalı, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde İşletme eğitimi aldı. Ardından Yüksek Lisansını HEC Paris MBA tamamlamıştır. Doktorasını ise Ankara Üniversitesi’nde Muhasebe Finans alanında yapmıştır. Kariyerine, Bank Ekspres’de Hazine bölümü uzman yardımcısı olarak başlamış ODTÜ ve Polis Akademisi’nde Ögretim Görevlisi olarak devam etmiştir.

2005-2018 yılları arasında Midas Danışmanlık şirketinde yönetici ortak olarak görev yaptı. Bulls Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Aydın Öztunalı’nın, aynı zamanda, KFD Yatırım Danışmanlık’ta yönetici ortaklığı devam etmektedir.

2018 yılından beri TÜBİTAK, NÜVEGE, Atılım Üniversitesi, Ankara Teknopark Startup Mentor olarak görev yapmaktadır. Ayrıca 2016 yılından beri ise Speak2buddy, Paramparça, Evreka, Otsimo, Initio Cell, New Direction Gaming projelerine de kişisel olarak yatırım yapmaktadır.

ERBAN / Erciyes Melek Yatırım Ağı ve EstBAN / Estonia Business Angels Network Üyeliği bulunmaktadır.

Güven Sayılgan, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde Lisans eğitimi aldı. Ardından Yüksek Lisansını ve doktorasını üniversitenin İşletme Anabilim Dalı’nda tamamladı. Kariyerine 1993 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü Muhasebe ve Finansman Ana bilim dalında başlayan Sayılgan, 2005 yılında Doçent, 2010 yılında Profesör unvanını almıştır. Üniversitenin çeşitli bölümlerinde fakülte kurulu, merkez kurulu, koordinasyon kurulu, yönetim kurulu üyeliği ve daire başkanlığı görevlerini yapmıştır. Florida State University’de misafir öğretim üyesi olarak görev almıştır.

2021 yılından itibaren Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Konseyi Çalışma Grubunda Koordinatör olarak görev yapmaktadır. Çok sayıda özel sektör ve kamu kurumunda; şirket sorunlarına çözüm bulmaya yönelik yatırım projelerinin fizibilite ve fiyat tespit raporlarının hazırlanması, birleşme-satın alma, finansal analiz ve finansal yönetim konularında danışmanlık yapmıştır.

Sermaye Piyasası İleri Düzey, Bağımsız Denetçi ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Lisanslarına sahiptir.

Akademik olarak şirket değerlemesi, finansal yeniden yapılandırma, finansal analiz ve finansal piyasalar konularında çalışmaktadır. Çalışma alanları ile ilgili konularda yayımlanmış çok sayıda kitabı, makale ve bildirisi vardır.

1975 İstanbul doğumlu Sıtkı Sönmezer, Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi aldı. Ardından Yüksek Lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde İşletme alanında tamamlamıştır. Doktarasını ise Marmara Üniverstesi’nde Muhasebe Finans alanında yapmıştır. Kariyerine, 1998 yılında Kisan İnşaatta İthalat İhracat sorumlusu olarak başlamış. Sonrasında ABD’de Boston’da Boston ABDC şirketinde analist olarak görev yapmıştır.

2008-2011 yılları arasında Doğuş Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümünde Öğretim görevlisi olarak devam etmiştir. Beykent Üniversitesi’nde ise Yardımcı Doçent olarak görev üstlenmiştir. Bulls Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Doçent Dr. Sıtkı Sönmezer aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Finans ve Bankacılık alanında görev yapmaktadır.

Volkan Öngel, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde Lisans eğitimi aldı. Ardından Yüksek Lisansını Beykent Üniversitesi Uluslararası Ekonomik Politik ve İşletmecilik üzerine tamamladı. Doktorasını ise Marmara Üniversitesi’nde Ortadoğu Araştırmaları üzerine yapmıştır. 2010 yılında Beykent Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde akademik kariyerine başlamıştır. 2016 yılında Doçent, 2021 yılında ise Profesör unvanını almıştır.

2012-2019 yılları arasında Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler de Enstitü Müdür Yardımcısı ve Enstitü müdürü olarak görev almış. 2023 yılından itibaren Rektör olarak görevine devam etmektedir..

Üniversitenin lisans ve yüksek lisans bölümlerinde dersler vermektedir.

Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleleri bulunmaktadır.

2014 yılından beri Türkiye Ekonomi Kurumunun bir üyesidir.