Yatırımlarımız

RE-PIE Portföy Yönetimi A.Ş. Secondary Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, ağırlıklı olarak Girişim Şirketleri hisselerinin satın alınması işlemini gerçekleştirecek olup, ayrıca teknoloji ve yenilik odaklı iş modelleri ile büyüme potansiyeli yüksek girişim şirketlerine sermaye aktarımı veya pay devri yoluyla ortak olmayı veya girişim şirketlerinin kurucusu olmayı hedeflemektedir.

RE-PIE Portföy Yönetimi A.Ş. Arf Girişim Sermayesi Yatırım Fonu yatırımı ARF Bio Yenilenebilir Enerji A.Ş. İzmir'in Ödemiş ilçesinde yer alan 4,8 MW kurulu gücündeki biyogaz tesisinde büyükbaş hayvan atığı ile çeşitli bitkisel/hayvansal girdileri kullanarak elektrik üretimi gerçekleştirmektedir ve yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermektedir.

Finar İletişim Teknolojileri A.Ş.’nin (Bistock) halka açık şirketler ile yatırımcılar arasındaki iletişim boşluğunu dolduran bir portal olarak yatırımcılara katma değerli içerik sunmaktadır.

Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri A. Ş. mikro mobilite alanında teknoloji üreten, çevreci ve pratik ulaşım çözümleri sunan Bulls Girişim'in yatırım yaptığı bir teknoloji şirketidir. Yerli yazılım ve mühendislik ile geliştirilen araçları kendi markaları bünyesinde hizmete sunar ve bu sayede hem sürdürülebilir bir dünya hem de pratik ulaşım için alternatif çözümler yaratır. Bünyesinde 250’yi aşkın kişiye istihdam sağlayan Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri A.Ş. büyüyen şehirlerin ulaşım sorunlarına akılcı çözümler ararken gücünü yeniliğe olan merakından ve sürekli gelişime bağlığından alır.

binbin.tech

Oncosem Onkolojik Sistemler Sanayi ve Ticaret A. Ş. medikal ve sağlık hizmetleri konusunda her çeşit mekanik, elektrikli ve elektronik araç ve cihazının, her türlü görüntüleme ve tıbbi cihazların ve bu araç ve cihazlar için gerekli her türlü yedek parça ve sarf malzemelerinin ve her türlü medikal ve tıbbi sarf malzemelerinin alım, satım, kiralama, kiraya verme ve üretimini gerçekleştirmektedir. Oncosem’in en önemli faaliyeti otomatik kemoterapi ilaç hazırlama sistemleri üretimi, satışı ve kurulumudur.

oncosem.com

Repg Real Power Industry Gerçek Güç Enerji Üretim Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. kendi lisansı ve kendi patentleri ile yenilikçi yenilenebilir enerji sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Konut ve endüstriyel uygulamalar için bilinen teknikte daha önce hiç kullanılmamış yılın büyük bir kısmı çalışabilen yenilenebilir enerji kaynağına dayalı elektrik üretimi, elektrikli ve hibrit araçlar için yenilenebilir enerji kaynağına dayalı menzil uzatıcı, konvansiyonel araçlar için yenilenebilir enerji kaynağına dayalı yakıt sistemleri, kara ve deniz taşıtları için tahrik sistemleri, konut ve taşıtlar için ısıtma - soğutma - HVAC ve iklimlendirme sistemleri, yenilenebilir enerji kaynağına dayalı tatlı su üretim sistemlerinin üretimi ve uygulamalarını gerçekleştirmektedir. RePG teknolojisi, tüketici ve kurumsal düzeyindeki avantajların yanı sıra, kamu idarelerinin sera gazı azaltma hedeflerine, regülasyona uygun koşullarda üretime ve sıfır CO2 emisyonu ile yenilenebilir enerji üretimini en uygun maliyetle yapmalarını sağlar.

repg.com.tr

Sporttz Spor Yatırımları A. Ş. spor dalları ve sportif faaliyetler ile ilgili teknoloji odaklı varlıklara yatırım yapan bir yatırım şirketidir. Büyüme potansiyeli yüksek alanlara yatırım yaparak belirli bir ekosistem yaratmayı hedeflemektedir.

One Life Ventures Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, dijital sağlık alanında global ölçekte rekabet potansiyeli bulunan, fikri hak sahibi ve Seri A yatırım turu öncesi son aşamada olan şirketlere yatırım yapar. Yerli yazılım ve mühendislik ile geliştirilen araçları kendi markaları bünyesinde hizmete sunar ve bu sayede hem sürdürülebilir bir dünya hem de pratik ulaşım için alternatif çözümler yaratır.

binbin.tech

GAMI Teknoloji A.Ş., Blokzincir ve Web 3.0 alanlarında faaliyet gösteren, Türkiye merkezli bir teknoloji şirketidir. Hayata geçirdiği merkeziyetsiz uygulamalarla blokzincir dünyasında adından söz ettiren GAMI globaldeki büyüme hedefleri doğrultusunda AR-GE ve üretim falaliyetlerine devam etmektedir.

RE-PIE Portföy Yönetimi A.Ş. Perakende Girişim Sermayesi Yatırım Fonu Yeme-içme sektörü başta olmak üzere perakende alanında yenilikçi iş modeliyle ürün ve/veya hizmet geliştiren, ihracat potansiyeli olan ve ölçeklenebilir şirketlere yatırım yapmak üzere kurulmuştur. Türkiye’de üretim tesisi bulunan, ürünleri yurtdışı pazarlarda kabul gören, üretiminden son tüketici deneyimine kadar fark yaratan şirketler, fonun hedefleri arasında yer almaktadır.